Home 5 Nabíjení elektromobilů pro firmy a komerční prostory

nabíjení elektromobilů
PRO FIRMY A INSTITUCE

Nabíjecí stanice pro služební elektromobily na firemním parkovišti nebo pro provozovatele veřejných parkovišť, hotelů, penzionů, obchodních center, kancelářských budov a instituce.

Jak to probíhá?

Seznamte se s procesem od prvotního kontaktu až po předání nabíjecí stanice.

1. Nezávazná konzultace

Po vyplnění formuláře se vám do 24 hodin ozve specialista a odpoví na dotazy. Představíme vám naše služby a řešení pro nabíjení vašeho elektrovozu.

2. Prohlídka místa

Identifikujeme optimální podmínky v místě instalace, připravíme místo na budoucí instalaci a zajistíme kompatibilitu rozvodné sítě.

3. Instalace nabíjecí stanice

Certifikovaný specialista nainstaluje nabíjecí stanici COM Electric, provede nastavení a zajistí její bezprostřední spuštění včetně zkoušky.

4. Poradenství a vyřízení dotace

Poradíme běžným uživatelům, živnostníkům, firmám i institucím pro získání dotace na většinu nabíjecích stanic. S COM Electric ušetříte.

AC / DC nabíjení

AC nabíjení

Nabíjení střídavým proudem (AC) je pomalejší než nabíjení stejnosměrným proudem (DC), proto jsou stanice nabíjení AC vhodné pro místa, kde je možné vozidlo ponechat delší dobu, například u domu a hotelů.

DC nabíjení

Nabíjecí stanice (DC) dodávají energii stejnosměrným proudem a jsou rychlejší než AC stanice. DC stanice se nejčastěji využívají na čerpacích stanicích, kde se očekává rychlé nabíjení v řádu minut.

Proč zvolit COM Electric

pro řešení nabíjení elektromobilů doma?

Bez starostí

S námi nemusíte kolem nabíjecích stanic pro elektromobily nic řešit. Vše zařídíme my, investice do nabíjení vašeho elektrického vozu bude maximálně optimalizovaná.

Spolupráce s profesionály

Máme více než 15 let zkušeností v oboru IT a komunikačních technologií. Garantujeme prvotřídní kvalitu dodávaných nabíjecích stanic i špičkové servisní služby.

i

Rozšíření nabídky pro zákazníky

Nabídněte zákazníkům parkovací místo v obchodním centru, kancelářské budově, hotelu nebo v parkovacím domě s připojením k nabíjecí stanici.

Řešení pro firmy a živnostníky

Na míru dle Vašich požadavků

Řešení pro office a logistické parky

Na míru dle Vašich požadavků

Řešení pro hotely a restaurace

Na míru dle Vašich požadavků

Chcete vědět, kolik vás bude stát řešení nabíjení vašeho elektrického vozu?

Vyplňte náš kontaktní formulář a my vám do 24 hodin zpracujeme cenovou nabídku. A to zdarma a nezávazně.