Úvod 5 O nás

O nás

Informace o společnosti COM Electric včetně seznamu dodavatelů
nabíjecích stanic, wallboxů a technologií.

KDO JSME?

Jsme ambiciózní česká firma s patnáctiletými zkušenostmi ze servisní činnosti
v informačních a komunikačních technologiích.

Distribuujeme dobíjecí stanice a zajišťujeme jejich prvotřídní servis.

Našim klientům pomáháme s výběrem vhodných nabíjecích stanic, staráme se o kompletní projekt, instalaci a údržbu. Nabízíme také administraci poplatků za nabíjení a jejich přehledné vyúčtování prostřednictvím softwarové platformy Virta.

Kontaktujte nás, rádi a ochotně vám předložíme naši nabídku, poradíme a zodpovíme dotazy. Náš tým je pro vás k dispozici v Praze, Brně a Ostravě.

Výkonné nabíječky

Jednoduché ovládání

Kvalita provedení

Možnost vlastního polepu

Kompatibilita

70 % podíl na trhu s nabíječkami ve Skandinávii

Švédská společnost GARO již od roku 1939 vyvíjí, vyrábí a dodává na evropský trh systémy pro elektroinstalační průmysl. Nabíjecí stanice pro elektromobily značky GARO jsou leaderem trhu ve Skandinávii, 70 % všech nabíjecích stanic ve Švédsku nese logo společnosti GARO, v Norsku je využívá 50 % majitelů elektromobilů.

Dominantní výrobce nabíječek v Beneluxu

EVBox je předním světovým výrobcem nabíjecích stanic pro elektromobily. Firma začala s výrobou nabíjecích stanic už v roce 2010. Od té doby EVBox instaloval více než 60 000 nabíjecích stanic a přes 700 rychlých nabíjecích stanic po celém světě. Nabíjecí stanice EVBox jsou kompatibilní se všemi značkami elektrických vozů, které trh nabízí.

Nabíjení s adaptivním napětím

Společnost Kempower vyvinula nové řešení adaptivního nabíjecího napětí, které dává rychlonabíječkám možnost optimalizovat křivky nabíjení baterií elektromobilů až do 1000 V. Toto dynamické nabíjecí řešení doplňuje stávající řešení a je navrženo tak, aby maximalizovalo distribuci energie a zkrátilo dobu nabíjení.

Automatizace v oblasti energetiky

Francouzská společnost založená v roce 1836 pod názvem Schneider a C je lídrem v oblasti digitálních řešení a automatizace pro energetickou udržitelnost. Na Schneider Electric se přejmenovala roku 1999. Vyvíjí a vyrábí nabíjecí stanice a nabíjecí kabely pro automobilový průmysl, domácnosti, budovy, datová centra, infrastrukturu a jiná průmyslová odvětví. Aktuálně působí ve více než 100 zemích.

Elektrická síť budoucnosti

Nizozemská společnost Alfen s více než 80 letou tradicí staví soukromé elektrické sítě na zakázku. Od zahradnictví, přes průmysl až po solární elektrárny. Vyvíjí a vyrábí vlastní trafostanice, modulární systémy na skladování elektrické energie a zaměřují se na vývoj a výrobu nabíjecích stanic pro elektromobily. V roce 2020 se podílela s 19 % na celkové produkci nabíjecích stanic pro elektromobily, což zní činí jednu z největších společností.

Nabíjecí stanice pro elektrická vozidla

Ekoenergetyka od roku 2009 vyvíjí a vyrábí vysokovýkonné nabíjecí stanice pro elektromobily, autobusovou dopravu a realizuje výstavbu nabíjecích míst. Je lídrem v oblasti nabíjecích technologií ve střední a východní Evropě, konkrétně pak ve 28 zemích včetně Německa, Francie, Polska, Norska a Švédska.

Kvalitní a dostupná řešení nabíjení 

Vestel EVC je jednou z 24 společností, patřících do skupiny Vestel. Využívá bohatých zkušeností z oblasti elektroniky a informačních technologií pro výrobů kvalitních a dostupných řešení pro domcí i firemní nabíjení elektromobilů.

Energie pro revoluci v mobilitě

Značka Moon nabízí řešení pro přechod soukromých i firemních zákazníků na elektromobilitu. Cílem značky je proměnit elektromobilitu na každodenní realitu.

Nejpřísnější standardy kvality a bezpečnosti

Italská společnost Alpitronic byla založena v roce 2009 jako dodavatel elektroniky a pro automobilový průmysl. Od roku 2017 se věnuje vývoji a výrobě nabíjejích stanic pro elektromobily. Díky inovativnímu přístupu se Alpitronic stal důležitým hráčem v odvětví elektromobility.

Nabíjecí elektromobilů TESLA pro domácnosti firmy

Jsme kvalifikovanou instalační firmou pro TESLA Wall Connector. Nabízíme uživatelsky jednoduché a cenově dostupné řešení nabíjení elektromobilů TESLA pro domácnosti i firmy.

Chcete vědět, kolik vás bude stát řešení nabíjení vašeho elektrického vozu?

Vyplňte náš kontaktní formulář a my vám do 24 hodin zpracujeme cenovou nabídku. A to zdarma a nezávazně.