KONTAKTNÍ
FORMULÁŘ

Chcete vědět, kolik vás bude nabíjení elektromobilu stát? Potřebujete poradit? Žádáte o dotaci a hodila by se vám konzultace s odborníky? Stačí vyplnit kontaktní formulář a my Vám pomůžeme a poradíme. Naše telefonická konzultace je nezávazná a zdarma.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle těchto pravidel zpracování

Po vyplnění formuláře budeme postupovat dle sjednaného obchodního procesu se kterým jste byli seznámeni.

Proč zvolit COM Electric pro řešení nabíjení elektromobilů?

Kompletní služby

Nabízíme vám poradenství týkající se elektromobility, zpracování projektu nabíjení elektrického vozu, instalaci nabíjecí stanice i její správu vše v jednom. Nezávazná cenová kalkulace obsáhne všechny vámi požadované služby

Rozšíření nabídky zákazníkům

Nabídněte svým zákazníkům parkovací místo v obchodním centru, kancelářské budově nebo v parkovacím domě s připojením k nabíjecí stanici a rozhýbejte svůj business. Přilákejte nové klienty do svého hotelu nebo penzionu díky možnosti napojení elektrického vozu zákazníka k nabíjecí stanici během jeho pobytu u vás.

100% kompatibilita

Spolupracujeme s předními světovými dodavateli nabíjecích stanic pro elektromobily EVBOX, EFACEC a GARO. Výrobky těchto značek jsou plně kompatibilní se všemi současnými i budoucími elektrickými vozy. Nezávazná cenová kalkulace bude obsahovat jen ty značky, které si zvolíte. 

Jsme zkušený tým

Spolupracujte s profesionály. Máme více než 15 let zkušeností v oboru informačních a komunikačních technologií

Nabíjení bez starostí

O vše se postaráme my, vy pouze nabíjíte svůj elektromobil. Papírování, technické řešení, správa a provoz nabíjecích stanic je naše starost.

KDO JSME?

Jsme ambiciózní česká firma s patnáctiletými zkušenostmi ze servisní činnosti v informačních a komunikačních technologiích.

Distribuujeme dobíjecí stanice značek EVBox, Garo a Efacec a zajišťujeme jejich prvotřídní servis.

Nabíjení elektromobilů a pořízení dobíjecích stanic nabízíme jako službu bez nutnosti investičních nákladů, která zahrnuje kompletní uživatelskou podporu a servis za přiměřenou cenu.

Našim klientům pomáháme s výběrem vhodných nabíjecích stanic, staráme se o kompletní projekt, instalaci a údržbu. Současně nabízíme i administraci poplatků za nabíjení a jejich přehledné vyúčtování prostřednictvím softwarové platformy Virta.

Kontaktujte nás, rádi a ochotně vám předložíme naši nabídku, poradíme a zodpovíme dotazy. Náš tým je pro vás k dispozici v Praze, Brně a Ostravě.

Kontaktujte nás

COM Electric s.r.o. | IČ: 049 16 646 | Fakturační adresa: Tuřanka 115, 627 00, Brno

BRNO

Tuřanka 115, 627 00, Brno

+ 420 515 917 825

brno@comelectric.cz

PRAHA

Politických vězňů 21, 110 00, Praha

+420 515 917 823

praha@comelectric.cz

OSTRAVA

Ruská 83/24, 702 00, Ostrava

+420 515 917 827 

ostrava@comelectric.cz