Home 5 Nezařazené 5 Dovolená na Lipně s elektroautem? Vyzkoušejte rodinný Amenity Resort

Dovolená na Lipně s elektroautem? Vyzkoušejte rodinný Amenity Resort

Amenity Resort je jedním z největších a nejoblíbenějších hotelových resortů v areálu Lipenské přehrady. Hostům nabízí kromě standardních služeb i písečnou pláž, zážitkové programy pro rodiny a nově také možnost nabíjení elektrických aut.

Vedení hotelu Amenity Resort zjistilo, že se stále více hostů během pobytu v resortu zajímá o dobíjení svého elektrického vozu. Na tuto vzrůstající poptávku hotel reagoval dočasným řešením v podobě zásuvky na 230 V. Ta ovšem nabíjela pomalu a mohlo se k ní připojit pouze jedno auto. Proto se po čase vedení resortu rozhodlo situaci řešit a obrátilo se na nás s žádostí o pomoc.

Po důkladných přípravách a společných konzultacích jsme vybrali a nainstalovali prověřenou švédskou nabíjecí stanici GARO LS4 o výkonu 2×22 kW. Velkou předností této nabíječky je možnost současného dobíjení dvou aut za jakéhokoliv počasí. Mysleli jsme mimo jiné i na geografickou polohu hotelu, a proto jsme vybrali stojan, který díky umístění zásuvek vysoko nad zemí odolá v zimě sněhu a v létě přívalovým dešťům. Robustnímu hliníkovému tělu dominuje 360° indikace nabíjení a podsvícené konektory, které mohou díky vnitřnímu vyhřívání pracovat i v těch největších mrazech.

O správu nabíjecí stanice se management hotelu nemusí díky propojení nabíječky se systémem VIRTA vůbec starat. Platba je plně automatizovaná a resort platí za nabíjení zpětně.

 

Nabíjecí stanice zvýšila zájem elektromobilistů o hotel, který nyní eviduje mnohem více hostů s elektrickým vozem. Pokud chcete i vy zvýšit lukrativnost vaší nemovitosti, neváhejte se na nás obrátit.

Máte zájem o realizaci nabíjecí stanice a chcete vědět, kolik vás bude stát?

Vyplňte náš kontaktní formulář a my vám do 24 hodin zpracujeme cenovou nabídku. A to zdarma a nezávazně.

Kontaktujte nás

COM Electric s.r.o. | IČ: 049 16 646 | Fakturační adresa: Tuřanka 115, 627 00, Brno

BRNO

Tuřanka 115, 627 00, Brno

+ 420 515 917 825

brno@comelectric.cz

PRAHA

Politických vězňů 21, 110 00, Praha

+420 515 917 823

praha@comelectric.cz

OSTRAVA

Ruská 83/24, 702 00, Ostrava

+420 515 917 827 

ostrava@comelectric.cz