Home 5 Nezařazené 5 Hledáte kvalitní nabíjecí stanici pro domácí, firemní či komerční účely? Doporučujeme ověřenou švédskou značku GARO

Hledáte kvalitní nabíjecí stanici pro domácí, firemní či komerční účely? Doporučujeme ověřenou švédskou značku GARO

Hledáte nabíjecí stanici?

Spojili jsme síly se skandinávskou společností GARO a přinášíme na tuzemský trh dva typy nabíjecích stanic určené pro domácí i veřejné použití. Jedná se o modely Wallbox GARO GLB a GARO AC LS4.

Wallbox GARO GLB ocení především majitelé rodinných domů a garáží, kteří chtějí chytrou nabíječku za příznivou cenu. Model LS4 se dvěma zásuvkami Typu 2 je ideální nabíjecí stanici pro firmy a provozovatele parkovišť.

Majitelé domů si nabíjecí stanice nejčastěji vybírají podle kompaktních rozměrů, moderního designu a rozumné ceny. Všechny tyto atributy Wallbox GARO GLB s výkonem 22 kW splňuje na jedničku. Se zabudovaným elektroměrem a Wi-Fi modulem můžete s nabíječkou vzdáleně komunikovat, dynamické řízení nabíjení se přizpůsobí spotřebě energie v domácnosti. Dobíjecí stanice sama pozná, kdy může odebrat více energie z domácí sítě a využít ji pro vyšší výkon nabíjení elektromobilu. Díky umístění na zeď nezabírá nabíječka téměř žádné místo.
Pokud chcete nabíjet dvě elektroauta současně, pak je vhodným řešením nabíjecí stojan LS4 o výkonu 2×22 kW. Hliníková robustní konstrukce zaručuje odolnost při venkovním použití. Stav nabíjení lze díky 360° indikaci zjistit z jakéhokoliv směru. Produkt doporučujeme majitelům a provozovatelům parkovišť či parkovacích domů, kteří chtějí svým zákazníkům dopřát jednoduché a efektivní nabíjení. Typ LS4 je disponuje čtečkou karet a čipů pro identifikaci uživatelů. Náročnějším uživatelům nabízíme i polep stojanu podle jejich představ.

Stále hledáte nabíjecí stanici?

Pokud stále nemáte jasno, která nabíjecí stanice je ideální právě pro vás, určitě nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme s výběrem řešení, se kterým budete maximálně spokojeni.

 

 

Máte zájem o realizaci nabíjecí stanice a chcete vědět, kolik vás bude stát?

Vyplňte náš kontaktní formulář a my vám do 24 hodin zpracujeme cenovou nabídku. A to zdarma a nezávazně.

Kontaktujte nás

COM Electric s.r.o. | IČ: 049 16 646 | Fakturační adresa: Tuřanka 115, 627 00, Brno

BRNO

Tuřanka 115, 627 00, Brno

+ 420 515 917 825

brno@comelectric.cz

PRAHA

Politických vězňů 21, 110 00, Praha

+420 515 917 823

praha@comelectric.cz

OSTRAVA

Ruská 83/24, 702 00, Ostrava

+420 515 917 827 

ostrava@comelectric.cz