Home 5 Rychlé nabíjení elektromobilů

RYCHLÉ
NABÍJENÍ ELEKTROMOBILŮ

Uživatelsky jednoduché a cenově dostupné nabíjecí stanice pro domácnosti.

Řešení rychlého nabíjení elektromobilů

Rychlé nabíjení elektromobilů je vhodné především pro komerční a firemní použití. Majitelům kancelářských komplexů, obchodních domů a parkovišť nabízíme nabíjecí stanice s opravdu velkým výkonem, díky kterému dobijí elektroauto za zlomek času oproti klasickým AC dobíjecím stanicím. Pokud jste majitelem nebo provozovatelem komerčních prostor jako jsou kancelářské komplexy, obchodní centra, veřejná parkoviště nebo hotely, jistě chcete nabídnout svým hostům maximální úroveň služeb. Nabídka rychlého nabíjení elektromobilu vám bezpochyby přinese nové klienty. Hotely a penziony mohou díky našemu řešení nabíjení elektromobilů přilákat nové hosty do svého zařízení. Firmy s velkou flotilou elektrických vozů nemusí řešit delší nabíjení přes stejnosměrné dobíjecí stanice. Obdobné řešení dobíjení elektrických aut jsme schopni nabídnou také prodejcům aut a autosalonům.

RYCHLONABÍJECÍ STANICE

EFACEC DC QC45

Optimální řešení nabíjení elektromobilů pro velké flotily a veřejné stanice

 Nadprůměrný nabíjecí výkon

 Vysoká rychlost nabíjení

 Kvalitní provedení

 Online řízení nabíjení

 Modularita

Kompatibilní se všemi elektrickými vozy

RYCHLONABÍJECÍ STANICE

EVBOX TRONIQ

Špičkové řešení se samonavíjecími kabely

Nadprůměrný nabíjecí výkon

Vysoká rychlost nabíjení

Kvalitní provedení

Online řízení nabíjení

Samonavíjecí kabely

Kompatibilní se všemi elektrickými vozy

INSTALACE

NA KLÍČ

Vytvoříme projekt přesně podle vašich potřeb a postaráme se o kompletní proces instalace nabíjecí stanice

Proč zvolit COM Electric

pro rychlé nabíjení elektromobilů od COM Electric?

Bez starostí

S námi nemusíte kolem nabíjecích stanic pro elektromobily nic řešit. Vše zařídíme my, investice do nabíjení vašeho elektrického vozu bude maximálně optimalizovaná.

Profesionální servis a kvalitní značkové produkty

Máme více než 15 let zkušeností v oboru IT a komunikačních technologií. Garantujeme prvotřídní kvalitu dodávaných nabíjecích stanic značek EVBOX, EFACEC a GARO i špičkové servisní služby díky spolupráci s platformou VIRTA.

Rozšíření nabídky pro zákazníky

Nabídněte svým zákazníkům parkovací místo v obchodním centru, kancelářské budově nebo v parkovacím domě s připojením k nabíjecí stanici a rozhýbejte svůj business. Přilákejte nové klienty do svého hotelu nebo penzionu díky možnosti napojení elektrického vozu zákazníka k nabíjecí stanici během jeho pobytu u vás.

Odpovědi na nejčastější dotazy

týkající se rychlého nabíjení elektromobilů

Jak rychle umí rychlonabíjecí stanice zcela dobít elektrický vůz?

Nabíjecí stanice Efacec DC QC45 dokáže dobít elektromobil 0z % na 80 % za méně než 30 minut. Obdobnou efektivitu nabízí i druhá rychlonabíjecí stanice EvBox Troniq, kterou rovněž najdete v našem sortimentu.

Jakými způsoby se nejčastěji řeší platby za nabíjení elektromobilů?

Způsoby plateb za nabíjení jsou různorodé. Ceny se mohou odvíjet od odebraných kWh či od minut, které řidič stráví nabíjením elektromobilu. Tyto dvě varianty je možné také kombinovat. Další možností platby je měsíční poplatek za nabíjení elektrického vozu. Tento měsíční poplatek může být rovněž kombinován s počtem odebraných kWh či minut. Samotná platba může být realizována formou platby přes aplikaci, měsíční fakturou nebo odečítáním z přednastaveného kreditu.

Jak rychlonabíjecí stanice fungují?

Velmi rychlé dobíjecí stanice poskytují stejnosměrný proud, který dodává příkon až 150 kW. V České republice jsou standardem 50 kW rychlonabíjecí stanice, což je také maximální hodnota, kterou dokáže využít většina elektromobilů, podporujících rychlonabíjení.

Máte další dotazy týkající se rychlého nabíjení elektromobilů?

Potřebujete technickou radu? Chcete vědět, kolik vás bude stát řešení nabíjení vašeho elektrického vozu?

Vyplňte náš kontaktní formulář a my vám do 24 hodin ozveme. A to zdarma a nezávazně.