Zpracujeme projekt nabíjení vašeho elektromobilu

Ať už plánujete nabíjet elektromobil v domácích podmínkách, na firemním parkovišti nebo v komerčních prostorách, potřebuje projekt realizace nabíjecí stanice. Obraťte se na COMelectric a svěřte tuto práci profesionálům v oboru.

Nabízíme vám služby odborníků s více než patnáctiletou praxí v oboru informačních technologií, elektrotechniky a telekomunikačních technologií. Nabíjecím stanicím pro elektromobily rozumíme.

Máte zájem o zpracování projektu nabíjení vašeho elektromobilu?

Stačí vyplnit kontaktní formulář a my za vás vše zařídíme.

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin obdržíte cenovou nabídku

Mám zájem o:*

Nabíjení elektromobilu bude určeno pro:*

Požadovaný nabíjecí výkon:

Způsob instalace nabíjecí stanice:

Máte zájem o dodávku včetně instalace:

Potvrzuji poskytnutí osobních údajů podle těchto pravidel zpracování.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY TÝKAJÍCÍ SE PROJEKTU NABÍJENÍ ELEKTROMOBILU

Způsob řešení nabíjení elektromobilů, který vám v projektu navrhneme, vždy vychází z vašich přání a požadavků. Jiný typ nabíjení se hodí pro domácnosti, jiné řešení nabíjení elektrických vozů navrhneme pro komerční užití a jinou variantu bude preferovat firma. Technicky je nejvýhodnější variantou pro řešení nabíjení elektrického automobilu on-line nabíjecí stojan, který nabízí automatický odečet spotřeby elektřiny, umožňuje vyřešit problémy s nabíjením na dálku a díky jednoduché administraci budete mít výdaje vždy pod kontrolou.

Projekt realizace a provozování nabíjecí stanice pro elektromobily jsme připraveni zpracovat pro provozovatele kancelářských komplexů, majitele firemních sídel, hotelů, penzionů, veřejných parkovišť, ale také pro domácnosti, obchodní a nákupní centra i pro obytné domy. Nabízíme řešení nabíjení elektromobilů pro každého.