Dodání a prodej nabíjecích stanic

Vybrali jste si vhodnou nabíjecí stanici pro váš elektromobil, ale instalaci chcete provést sami? U COM Electric si můžete vybrat z široké nabídky nabíjecích stanic předních světových výrobců. Nabíjecí stanici pro vás nejen dodáme, ale v případě potřeby ji pro vás budeme i spravovat.

 

Naše značky nabíjecích stanic:

 

EvBox

EVBox je předním světovým výrobcem nabíjecích stanic pro elektromobily. Firma začala s výrobou nabíjecích stanic už v roce 2010.
Od té doby EVBox instaloval více než 60 000 nabíjecích stanic a přes 700 rychlých nabíjecích stanic po celém světě.
Nabíjecí stanice EVBox jsou kompatibilní se všemi značkami elektrických vozů, které trh nabízí.

 

Garo

Švédská společnost GARO již od roku 1939 vyvíjí, vyrábí a dodává na evropský trh systémy pro elektroinstalační průmysl. Nabíjecí stanice pro elektromobily značky GARO jsou leaderem trhu ve Skandinávii, 70 % všech nabíjecích stanic ve Švédsku nese logo společnosti GARO, v Norsku je využívá 50 % majitelů elektromobilů.

 

EFACEC

Efacec působí v elektrotechnickém oboru od roku 1948 a v současnosti je největším výrobcem stejnosměrných nabíječek na světě. Společnost distribuuje nabíječky na všechny kontinenty a své zastoupení má i v České republice. Nabíjecí stanice jsou proslulé robustním zpracováním a neotřelým designem.

 

Máte zájem o dodání nabíjení vašeho elektromobilu?

Stačí vyplnit kontaktní formulář a my za vás vše zařídíme.

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin obdržíte cenovou nabídku

Mám zájem o:*

Nabíjení elektromobilu bude určeno pro:*

Požadovaný nabíjecí výkon:

Způsob instalace nabíjecí stanice:

Máte zájem o dodávku včetně instalace:

Potvrzuji poskytnutí osobních údajů podle těchto pravidel zpracování.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY TÝKAJÍCÍ SE DODÁNÍ A SPRÁVY NABÍJECÍCH STANIC

Způsob řešení nabíjení elektromobilů, který vám v projektu navrhneme, vždy vychází z vašich přání a požadavků. Jiný typ nabíjení se hodí pro domácnosti, jiné řešení nabíjení elektrických vozů navrhneme pro komerční užití a jinou variantu bude preferovat firma. Technicky je nejvýhodnější variantou pro řešení nabíjení elektrického automobilu on-line nabíjecí stojan, který nabízí automatický odečet spotřeby elektřiny, umožňuje vyřešit problémy s nabíjením na dálku a díky jednoduché administraci budete mít výdaje vždy pod kontrolou.

Nabíjecí stanici pro elektromobily jsme připraveni dodat pro provozovatele kancelářských komplexů, majitele firemních sídel, hotelů, penzionů, veřejných parkovišť, ale také pro domácnosti, obchodní a nákupní centra i pro obytné domy. Nabízíme řešení nabíjení elektromobilů pro každého.