Provedeme vás procesem instalace nabíjecí stanice

COMelectric nabízí kompletní služby související s nabíjením elektromobilů.

Kontaktujte nás a naši odborníci vás provedou celým procesem instalace nabíjecí stanice pro váš elektro vůz.

Vytvoříme pro vás projekt, nabíjecí stanici nainstalujeme.

K našim dalším službám patří správa nabíjecí stanice online a zajistíme i bezpečnou administraci přístupů k nabíjecí stanici, navíc pro vás vyřešíme peněžní toky.

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin obdržíte cenovou nabídku

Mám zájem o:*

Nabíjení elektromobilu bude určeno pro:*

Požadovaný nabíjecí výkon:

Způsob instalace nabíjecí stanice:

Máte zájem o dodávku včetně instalace:

Potvrzuji poskytnutí osobních údajů podle těchto pravidel zpracování.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY TÝKAJÍCÍ SE DODÁNÍ A SPRÁVY NABÍJECÍ STANICE

S COMelectric jsou všechny peněžní toky jasně a přehledně účtovány. Místa, kde jsou nainstalovány nabíjecí stanice pro elektromobily, jsou připojena online k našemu ústředí. Obě strany jasně vidí peněžní toky mezi majitelem parkovacího místa připojeného na nabíjecí stanici, provozovatelem elektromobilu i zaměstnanci, kteří nabíjecí své elektrické vozy doma.

Našim zákazníkům nabízíme nabíjecí stanice pro elektromobily značek EVBox a GARO. EVBox je nizozemský výrobce nabíjecích stanic, který se od roku 2010 vypracoval na předního světového dodavatele nabíjecích řešení pro elektromobily.

Nabíjecí stanice EVBox najdete ve více než 45 zemích světa, společnost dodnes nainstalovala více než 60 000 nabíjecích stanic a přes 700 rychlých nabíjecích stanic.

Technologie EVBox je uživatelsky jednoduchá, technologicky vyspělá a zajišťuje plnou funkčnost pro všechny existující druhy elektromobilů.

GARO je švédská značka elektrických systémů s tradicí již od roku 1939. Nabíjecí stanice GARO jsou leaderem na trhu ve Skandinávii, především ve Švédsku a v Norsku.