Poradíme vám, jak nejlépe nabíjet váš elektromobil

Éra elektromobilů naplno propukla. Hlavně moderní firmy už začínají elektromobily používat. V dohledné době se elektrická auta stanou běžnou součástí cestovního ruchu.

Každý, kdo se rozhoduje o nákupu elektromobilu má na začátku spoustu otázek. Jsme připraveni vám na všechny vaše dotazy odpovědět.

Náš zkušený tým vám pomůže a poradí.

Stačí vyplnit svou otázku do formuláře a my se vám ozveme.

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin obdržíte cenovou nabídku

Mám zájem o:*

Nabíjení elektromobilu bude určeno pro:*

Požadovaný nabíjecí výkon:

Způsob instalace nabíjecí stanice:

Máte zájem o dodávku včetně instalace:

Potvrzuji poskytnutí osobních údajů podle těchto pravidel zpracování.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY TÝKAJÍCÍ SE NABÍJENÍ ELEKTROMOBILŮ

Obvykle se platba za nabíjení elektrického vozu odvíjí od spotřebovaných kWh nebo od počtu minut, které nabíjením elektromobilu řidič stráví. Je možné tyto dvě metody kombinovat nebo zvolit měsíční poplatek. Uživatelsky nepřívětivějším řešením je bezpochyby chytrá aplikace.

Pokud plánujete omezit využívání nabíjecí stanice pouze pro určité elektromobily, doporučujeme vám využít službu Nabíjení jako servis. Kompletní uživatelská podpora, která je součástí této služby, za vás vyřeší i problematiku přístupu k nabíjecí stanici.

Elektromobily můžete nabíjet pomocí tzv. AC a DC nabíjení. Projekt nabíjení, který pro vás COMelectric zpracuje, vyřeší způsob nabíjení za vás. Naši odborníci vám navrhnou nejvhodnější řešení.

Nabíjecí stanice musí být koncipována tak, aby zvládla pohodlně nabít všechny elektromobily, které se k ní mohou připojit v jednu chvíli. Služba Nabíjení jako servis, kterou COMelectric nabízí, tento problém řeší pomocí online prioritního vyrovnávání zařízení.

Nabíjecí stanici pro elektromobily můžeme nainstalovat k rodinnému domu, na firemní parkoviště, do společných komerčních prostor jako jsou například obchodní domy, kancelářské komplexy, hotely, penziony či obytná centra.

Každý typ instalace vyžaduje specifický přístup.

COMelectic vám nabízí službu zpracování projektu nabíjení elektromobilu, díky které získáte to pravé řešení nabíjení pro vaše místo.

Doporučujeme využít nabíjecí stanici, která je plně kompatibilní se všemi elektrickými vozy, které jsou v současnosti na trhu. Nabíjecí stanice nizozemské společnosti EVBOX a švédské firmy GARO, které společnost COMelectric instaluje, tento požadavek splňují.

Naše praktické zkušenosti ukazují, že řidič elektro vozu potřebuje mít auto plně nabito při odjezdu do práce, během pracovního dne uvítá možnost nabití elektromobilu na firemním parkovišti, na cestě určitě rád využije rychlou nabíječku umístěnou u dálnice a večer mu musí zbýt energie v elektromobilu na cestu domů a případné jízdy s rodinou.

Plánování je tedy důležité. Odborníci z COMelectric jsou připraveni vám připravit podrobný plán nabíjení elektromobilu podle vašeho přání a životního stylu.