Veřejné nabíjení bez starostí a vysokých investic

Uvažujete o zřízení veřejného nabíjecího místa a nevíte, co všechno je potřeba pro takovou instalaci zajistit, jaká nabíjecí stanice se pro účely veřejného nabíjení hodí nejlépe či potřebujete zpracovat projekt nabíjení? Obraťte se na profesionály. COM Electric veřejné nabíjecí stanice dodává, instaluje i provozuje již několik let. Zajistíme pro vás nejen projekt, ale budeme za vás jednat i se státními orgány, samozřejmostí je kompletní dodávka, instalace a servis nabíjecího zařízení.

U veřejného systému nabíjení je velmi důležité vyřešit způsob, jakým budou vaši zákazníci za nabíjení platit. My vám nabízíme možnost využít kvalitních služeb finské značky VIRTA. S VIRTA poskytnete svým zákazníkům nejbezpečnější řešení nabíjení dostupné po celé Evropě.

 

VIRTA

Finská značka VIRTA nabízí nabíjení elektrických automobilů formou služby. Odbornou veřejností je dlouhodobě považována za nejlepší platformu pro řešení způsobu nabíjení elektrických vozů a správu nabíjecích stanic. VIRTA vznikla v roce 2013 jako společný projekt 13 finských energetických společností, které se společně rozhodly vybudovat národní finskou síť nabíjecích stanic. Díky skvěle propracovanému konceptu nabíjení jako služby se značka rozšířila do 21 zemí, ve kterých provozuje širokou síť nabíjecích stanic.

 

Vyplňte formulář níže a požádejte o cenovou nabídku na veřejné nabíjení, je to zdarma a nezávazné.

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin obdržíte cenovou nabídku

Mám zájem o:*

Nabíjení elektromobilu bude určeno pro:*

Požadovaný nabíjecí výkon:

Způsob instalace nabíjecí stanice:

Máte zájem o dodávku včetně instalace:

Potvrzuji poskytnutí osobních údajů podle těchto pravidel zpracování.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY TÝKAJÍCÍ SE SLUŽEB VEŘEJNÉHO NABÍJENÍ

Pro naplánovaní delší jízdy je vhodné mít u sebe mapu nabíjecích stanic. Jednotliví provozovatelé mají pro své zákazníky připravenu vlastní mapu nabíjecích stanic, ta však vždy zobrazuje pouze jejich vlastní nabíječky. Kompletní seznam dostupných nabíječek najdete na stránkách Asociace elektromobilového průmyslu. https://www.evmapa.cz
V České republice najdete v současné době několik stovek dobíjecích stanic od různých provozovatelů. Nejhustší síť vlastní provozovatelé elektrické energie ČEZ, E.ON a PRE. Vlastní síť nabíječek provozuje společnost Tesla. Pro využití nabíjecích stanic těchto poskytovatelů je nutné být registrován a při příjezdu se identifikovat. Nabíjecí stanice společnosti Tesla můžete využít pouze pokud vlastníte automobil stejné značky. Samotný vůz Tesla je ale možné nabíjet i na jiných nabíjecích stanicích, musíte mít ale k dispozici vhodnou redukci nabíjecího kabelu.