Home 5 Nezařazené 5 Dobíjejte elektromobil pohodlně díky jedinečné DC nabíječce EVBox Troniq se samonavíjecími kabely

Dobíjejte elektromobil pohodlně díky jedinečné DC nabíječce EVBox Troniq se samonavíjecími kabely

Dobíjejte elektromobil pohodlně.

Před několika měsíci jsme se dohodli s nizozemskou značkou EVBox na spolupráci, ze které máme velkou radost. Rozšířili jsme nabídku produktů COM Electric o DC nabíjecí stanici Troniq s výkonem 50 kW a AC nabíjecí stanice EVBox Business 1x a 2x 22 kW. Čím jsou tyto modely výjimečné?

Rychlonabíjecí stanice EVBox Troniq je špičkovým řešením se samonavíjecími kabely, které dokáže nabíjet elektromobil až 50 kilowatty. Dlouhé kabely nikde nezavazí a při dokončení nabíjení elektroauta se automaticky zavinou. Tento princip funguje u klasických čerpacích stanic, ovšem EVBox Troniq je jedinou nabíječkou na trhu, která touto funkcí disponuje. Model je opatřený koncovkami CCS, CHAdeMO (pro rychlé nabíjení) a Type 2 pro pomalé nabíjení. Samozřejmě lze stanici napojit do softwaru pro správu nabíjecích stanic VIRTA, prostřednictvím kterého lze realizovat úhrady za dobíjení a vzdálenou správu stanice.

Dobíjejte elektromobil nabíječkou EVBox Troniq. EVBox Troniq doporučujeme všem, kteří chtějí zákazníkům nabídnout rychlé dobití elektrického vozu, například na benzinové stanici či u rychlého občerstvení. Skvělým řešením může být i pro kurýrní a jiné rozvážkové společnosti, které potřebují nabíjet velké množství elektrických aut.

Pokud potřebujete spíše pomalé nabíjení, doporučujeme jednu z verzí EVBox AC Business o výkonu 22 kW. Tyto AC nabíječky jsou určené pro časově delší nabíjení elektrických aut, například přes den nebo noc ve vašem domě, hotelu či firemním parkovišti. Slabší výkon tolik nezatěžuje baterii a za několik hodin máte vůz připravený k odjezdu.

Nabíjecí stanice EVBox AC Business nabízíme ve dvou variantách, které se liší v počtu zásuvek. Verzi s jednou zásuvkou lze umístit na stojan nebo na zeď jako wallbox. Model se dvěma zásuvkami je ideální k umístění na parkovištích, protože dokáže nabíjet 2 auta současně, a to stejným výkonem 22 kW. Nabíječky namontované na stojan vysoký 120 cm odolají i přívalovým dešťům a menším záplavám. Vynikající funkcionalitou je možnost řízení příkonu až na 16 nabíjecích stojanech.

 

 

Zaujaly vás nabíječky? Neváhejte nás kontaktovat a do 24 hodin vám zpracujeme cenovou nabídku zdarma.

Máte zájem o realizaci nabíjecí stanice a chcete vědět, kolik vás bude stát?

Vyplňte náš kontaktní formulář a my vám do 24 hodin zpracujeme cenovou nabídku. A to zdarma a nezávazně.

Kontaktujte nás

COM Electric s.r.o. | IČ: 049 16 646 | Fakturační adresa: Tuřanka 115, 627 00, Brno

BRNO

Tuřanka 115, 627 00, Brno

+ 420 515 917 825

brno@comelectric.cz

PRAHA

Politických vězňů 21, 110 00, Praha

+420 515 917 823

praha@comelectric.cz

OSTRAVA

Ruská 83/24, 702 00, Ostrava

+420 515 917 827 

ostrava@comelectric.cz